Cenník

SVADBA


1. Balík MINI
Fotografovanie v exteriéri alebo interiéri v deň svadby alebo iný deň podľa dohody približne 2 až 3 hodiny. Balík obsahuje do cca 60ks retušovaných fotografií dodaných na potlačenom DVD nosiči v graficky upravenom obale alebo USB disku.

V cene balíka je zahrnutá fotokniha formát A4.

Cena: 230,- €


2. Balík MIDI
Fotografovanie v exteriéri alebo interiéri + sobáš. Balík obsahuje do cca 150ks upravených fotografií (z toho približne 60 plne retušovaných z fotenia svadobného páru ako v balíku MINI) dodaných na potlačenom DVD nosiči v graficky upravenom obale.

V cene balíka je zahrnutá fotokniha formát A4.

Cena: 280,- €


3. Balík MULTI
Fotografovanie v exteriéri alebo exteréri + sobáš + hostina do cca 01.00 hod. Balík obsahuje do cca 400ks upravených fotografií (z toho cca 60 plne retušovaných z fotenia svadobného páru ako v balíku MINI) dodaných na potlačenom DVD nosiči v graficky upravenom obale alebo USB disku.

V cene balíka je zahrnutá fotokniha formát A4.

Cena: 400,- €


4. Balík FOTO-VIDEO (fotograf+1 kameraman)
Ponúkam Vám službu, ktorá obsahuje jedno až dvoj-kamerový záznam(kameraman a jedna stacionárna kamera) + fotografovanie celý svadobný deň do cca 01.00 hod. Dve kamery zachytia omnoho viac než jedna, Váš svadobný deň tak bude oveľa detailnejší a dynamickejší, navyše prestrih medzi 1 a 2 kamerou urobí záznam omnoho pútavejší. ODPORÚČAM – ušetríte čas pri hľadaní samostatného fotografa či kameramana a samozrejme peniaze ! Videozáznam s fotografiami dostanete v spoločnom obale na potlačených DVD alebo USB nosiči (vo Full HD) + klip z fotenia svadobného páru. Kameraman: www.vaskameraman.eu

V cene balíka je zahrnutá fotokniha formát A4 + fotoobraz 100x70cm.

Cena: 800,- €Ostatné fotoslužby

Cena dohodou.


Dopravné: 0,20€/km

V prípade nejasností ma neváhajte kontaktovať 0903 510 466.

Všetky ceny balíčkov sú koncové.

Aktualizované: 7. 1. 2019

IČO: 45496935